IDEA Smarttrans 7 marca 2022

Idea

Pozytywnie zmotywowany zespół fachowców dbających o to, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Smart Trans to zespół myślących empatycznych fachowców którzy wiedzą jak ważne jest wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania klienta. Chcemy Cię poznać, aby obsługa którą Ci zaoferujemy zostawiła w Twojej głowie tylko dobre emocje i wspomnienia; wtedy na pewno do nas wrócisz i zostaniesz ambasadorem naszej marki.

Naszą mocną stroną jest zarówno wiedza techniczna i operacyjna z branży TSL jak i sposób obsługi który ma rozwiązać Twój problem i zdjąć z Ciebie wszelki stres związany z logistyką.

Proponujemy optymalne transportowe rozwiazania dostosowane do Twoich logistycznych potrzeb.

Twoja satysfakcja

Nasz sukces

Z nami nie zostaniesz sam z problemem. Przewożąc Twój towar będziemy z Tobą w stałym kontakcie, informując Cię o przebiegu transportu, aż do jego bezpiecznego rozładunku.

To tutaj znajdziesz przyjaznych Ci ludzi, których celem jest uczynienie skomplikowanej i często problematycznej spedycji Twojego towaru lekką i przyjemną!

Rozmawiamy z Toba , uważnie słuchamy, poznajemy Ciebie i Twoje potrzeby, a następnie przechodzimy do wykonania powierzonego nam zadania zdejmując z Ciebie wszelkie obowiązki i stres ! Pracujemy dla i za Ciebie !

Porozmawiajmy+48 58 699 22 50

pl_PLPolski